Listopad 29, 2023

Ako zrenovovať kúpeľňu? Toto sú naše tipy

Ako dobre viete, rekonštrukcia jednotlivých miestností v domácnosti vie oživiť celý domov. V tomto článku sa zameriame práve na kúpeľňu, v ktorej ľudia trávia veľmi veľa času.

Nič nie je horšie ako to, že budete mať zanedbanú kúpeľňu. Predsa len, trávite tam priveľa času a pravdepodobne aj vy túžite po zmene alebo zrenovovaní. Nemusíte rekonštruovať celú kúpeľňu. Postačí len zopár prvkov, ktoré oživia celú kúpeľňu.

Sprchový kút

Niektorí ľudia uprednostňujú vane, niektorí sprchové kúty na mieru. Výber je len na vás. Všetko záleží aj od priestoru a možnosti vašej kúpeľne. Niektorí ľudia majú totiž v kúpeľni obe varianty. Samozrejme, aj tieto produkty majú svoju životnosť a po pár rokoch sa zvyknú opotrebovať. Ak chcete začať s renováciou kúpeľne, začnite práve vaňou alebo sprchovým kútom.

Držiak na uteráky

Skvelým riešením sú praktické produkty, ktoré v kúpeľni ušetria miesto a opticky rozšíria priestor. Výborná voľba je napríklad držiak na uteráky. Nebudú sa vám tak povaľovať po celej kúpeľni, ale budú mať vždy svoje miesto, kde si ich nájdete. Taktiež si môžete zakúpiť uteráky rôznych farieb, aby ste si ich vedeli rozlíšiť. Skvelým riešením sú aj poháre a držiaky na zubné kefky. Všetko by v kúpeľni malo mať svoje miesto. Kúpeľňa tak bude pôsobiť esteticky.

LED osvetlenie

V kúpeľni by ste mali mať dostatočne dobré osvetlenie. Predsa len, je to miesto, kde sa maľujete a trávite veľa času. Preto neváhajte a zvoľte si do kúpeľne kvalitné LED osvetlenie. Skvelým riešením sú aj veľké zrkadlá s osvetlením, ktoré sú v dnešnej dobe u mnohých ľudí veľmi obľúbené.

Možno by ste neverili, no pridanie prvkov do kúpeľne vie z tejto miestnosti vyčariť maximálne komfortný priestor, ktorý si zamilujete. Je dôležité, aby ste sa v kúpeľni cítili aj vy maximálne komfortne.

Napsat komentář