Únor 21, 2024

Premiére byty sú pre každého

Nielen kedysi ale aj dnes sa veľa mladých rodín stretáva s otázkou, kde bude pre nich to najlepšie bývanie, aby si mohli vybudovať skutočný a kvalitný domov. Nájsť také miesto nie je jednoduché. Dobrou správou je fakt, že také miesto existuje, priamo v Starom Meste (okres Bratislava). Viac informácií nájdete v nasledujúcich riadkoch.

Obytný komplex je postavený na Šancovej ulici v Starom Meste. Stavebný projekt berie na vedomie súčasné požiadavky dnešnej doby a kladie dôraz na komfort a bezpečie. Kde nájdete byt na predaj v Bratislave? To sa dozviete v tomto článku.

Dispozičné riešenie Premiére

Novostavba Premiére ponúka rôzne priestory s rozlohou od 32 m2 po 120 m2. Je vybavená množstvom bytov pre jedno až viacčlenné rodiny alebo pre rozvoj podnikateľských zručností. Kancelárske priestory nájdeme na prízemí a obytné priestory na poschodí. Byty disponujú vlastným balkónom alebo loggiou.

Ak túžite po vlastnom apartmáne, je tu aj taká možnosť voľby. Novostavby v Bratislave vám prinášajú viac ako len veľkosť obytnej plochy. Spoločné priestory sú určené pre oddychovú zónu, ktorá je na 6. poschodí. Každý obyvateľ má k dispozícii aj podzemnú garáž s vlastným parkovacím miestom a ak uprednostňuje zelenú formu dopravy, je tu aj nabíjacia stanica pre tento typ vozidiel.

Lokalita novostavby Premiére

Staré Mesto sa môže pýšiť kladnými prívlastkami čo sa týka bývania. V okolí sa nachádza množstvo oddychových zón a zelených parkov. Okolie ponúka možnosť nákupnej turistiky, pretože v blízkosti nájdete rôzne obchody a služby. Dopravné spojenia vám umožnia dostať sa kamkoľvek sa vám zažiada. Novostavba Premiére ponúka aj možnosť obhliadky priestorov na dopredu objednaný termín. Bližšie informácie nájdete na webovej stránke stavebného projektu Premiére. Ideálne miesto pre život, čo poviete?

Napsat komentář