Září 28, 2023

Spánok ako v rozprávke – matrace na mieru!

Pociťujete bolesti chrbtice, stavcov či krku po tom, ako sa ráno zobudíte? To značí jediné. Máte nesprávny matrac a mali by ste premýšľať nad kúpou nového. Matrac je základom dobrého spánku, a tak by sa mu mala venovať nie malá pozornosť.

Na výber máte skutočne širokú škálu matracov. Odlišujú sa najmä rozmermi, tvrdosťou a zložením. Komprimované matrace 90×200 sú obojstranné penové matrace vyrobené z polyuretánovej peny. Tuhosť tohto matraca je stredná, to znamená, že je štandardnej tuhosti, vhodný prakticky pre každého.

Pohodlné matrace 140×200 sa dodávajú v komprimovanom stave, čo znamená, že preprava matraca je veľmi jednoduchá. Dokonca si ho viete odviesť aj vo vlastnom aute. Je to skutočne veľká výhoda, ktorá vám uľahčí a spríjemní kúpu a prepravu. Matrace s týmto konkrétnym rozmerom sú vhodné pre jednotlivca.

Medzi ďalšie komfortné matrace patria matrace 160×200. Súčasťou matraca je tiež vrstva pamäťovej peny. Tento matrac má však aj niečo navyše, a to je výťažok z Aloe vera, ktorý príjemne vonia a zároveň vytvára vhodné prostredie pre spánok.

Príjemný odpočinok s kvalitným matracom

Medzi najpredávanejšie patria matrace 180×200. Sú to jedny z najrozsiahlejších matracov. Preferujú ich vyšší ľudia, a tiež páry. Tieto matrace obsahujú polyuretánovú penu, ktorá je odolná voči opotrebovaniu matraca. Poťah matraca je prešitý pamäťovou penou a je vyrobený z látok, ktoré sú zdraviu prospešné.

Výber matraca si môžete preskúmať na internetových stránkach, kde to máte šikovne všetko popísané. Ak však preferujete vidieť veci naživo, máme pre vás riešenie. Matrace si totiž môžete prísť bez problémov pozrieť do kamenných predajní, kde si ich budete môcť chytiť a porovnať.

Tak neváhajte a vyberte si ten správny matrac pre vás a vašich blízkych. Jednoznačne tým pomôžete svojmu zdraviu a výrazne si tak zlepšíte kvalitu vášho spánku!

Napsat komentář